Warsztat Poznań

Auto
Garage 

ul. Starołęcka 209, 61-341 Poznań

O nas

Auto Garage Janiccy

Witaj na stronie warsztatu samochodowego Autogarage Janiccy. Jesteśmy obecni na rynku od 2010 roku i przez wiele lat zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami w pojazdach naszych Klientów. Znajdujemy się w Poznaniu przy ulicy Starołęckiej 209 i przyjmujemy zainteresowanych od poniedziałku do soboty.

W naszym warsztacie zajmujemy się między innymi naprawami układu zawieszenia, naprawami silników, rozrządów, układu chłodzenia, sprzęgła czy też układów wydechowych. Jesteśmy gotowi także do podjęcia się drobnych napraw blacharskich, diagnostyki komputerowej silnika i standardowych prac typu wymiana oleju czy wymiana klocków hamulcowych. Obsługujemy wszystkie samochody osobowe oraz dostawcze do wagi 3,5 tony. Naszą specjalizacją są samochody marki Audi, BMW, Volkswagen, Skoda, Seat oraz Opel. W naszym warsztacie znajdują się dwa stanowiska, a w czasie naprawy można spędzić czas w poczekalni. Z każdym Klientem rozmawiamy indywidualnie, starając się odpowiedzieć na jego potrzeby.

To, za co szczególnie cenią nas nasi Klienci to jakość, niezawodność i profesjonalizm, również w kwestii doradztwa. Wyróżniamy się również przystępnymi cenami i terminami dostosowanymi do oczekiwań Klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia terminu wizyty. Zajmiemy się Twoim autem w najlepszy możliwy sposób.

Opinie o nas

Samochodu nie można traktować jak żyjącej istoty. Samochód potrzebuje miłości”

Walter Röhrl – rajdowy mistrz świata

Jeździłem z moim autem po wielu warsztatach w celu naprawy i wszyscy rozkładali ręce. Dopiero z polecenia trafiłem do chłopaków, którzy w mgnieniu oka zdiagnozowali przyczynę i jeszcze szybciej w przystępnej cenie ją usunęli.

Slavko

Klient, Poznań

Naprawiam tu auto od wielu lat jak i mój tata i mój brat. (…) Powiem tak będę korzystać z tego warsztatu tak długo jak właściciel będzie go prowadzić bo nigdy się tu nie zawiodłam a miałam nie jedno auto. Serdecznie polecam Auto Garage Janiccy.  

Anna K.

Psycholog, Luboń

Od kilku lat serwisuje tutaj swoją ukochaną toyotę , auto zawsze zrobione na czas, profesjonalne doradztwo i bardzo atrakcyjne ceny. Wyjeżdżałem zawsze barzo zadowlony. Naprawdę warsztat, moim zdaniem jest  godny polecnia. 

Łukasz M.

Fotograf, Poznań

Skontaktuj się z nami

Wszystkie zainteresowane osoby zaproaszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy. 

Telefon

Tel. 782 080 363
Tel. 726 801 217

Email

kontakt@autogarage-janiccy.pl